Prikichi D2 Relax & Dive Resort Bonaire Village





Gehele woning
De ruimte
In de ruime woonkamer vindt u een flatscreen televisie om te ontspannen na een dag vol avontuur. U kunt genieten van koken voor uw groep in de luxueus uitgeruste keuken met vaatwasser. Daarnaast heeft ons appartement 2 slaapkamers, elk met airconditioning en plafondventilator, en 2 badkamers met douche, zodat u zich helemaal thuis zult voelen.
Een gemeenschappelijke wasmachine is beschikbaar bij de receptie tegen een extra vergoeding.
U kunt genieten van de omgeving op het gedeeltelijk overdekte terras met tuinmeubilair en in het resort kunt u afkoelen in het gemeenschappelijke zwembad, omringd door een tropische tuin. Boek nu uw verblijf in ons luxe appartement en maak uw vakantie onvergetelijk!
Toegankelijkheid
Sleutels worden opgehaald bij onze receptie.
De buurt
Bonaire Village biedt een scala aan charmante appartementen en villa's in het levendige centrum van Kralendijk, het bruisende hart van Bonaire. Onze accommodaties tonen een mix van moderniteit en kenmerkende Caribische architectuur.
Op slechts een aangename wandeling van 200 tot 300 meter bevindt u zich op de levendige boulevard, versierd met verleidelijke bars, boetiekjes en heerlijke restaurants. Daarnaast bevinden zich in de buurt handige voorzieningen zoals een supermarkt, souvenirwinkels, geldautomaten, fietsverhuur, autoverhuur via autohuren-bonaire en een gerenommeerde duikschool aangeboden door The Dive Factory.
Vervoer
Wij raden aan om een auto te huren voor deze accommodatie.
Goed om te weten
Onze Prikichi appartementen bevinden zich op de eerste verdieping (penthouse).
Bed-, bad- en keukenlinnen is inbegrepen.
Wat deze accommodatie aanbiedt
- Air conditioning
- Beddengoed
- Kabel-TV
- Koffiezetapparaat
- Gemeenschappelijk zwembad
- Kookgerei
- Kinderbedje
- Servies
- Vaatwasser
- Essentiële artikelen
- Gratis parkeren op het terrein
- Verwarming
- Internet
- Keuken
- Magnetron
- Patio of balkon
- Privé ingang
- Koelkast
- Resort
- Kluis
- Fornuis
- Geschikt voor kinderen (2-12 jaar)
- Geschikt voor baby's (onder 2 jaar)
- Zwembad
- TV
- Handdoeken aanwezig
- Draadloos internet
Beschikbaarheid & prijzen
Selecteer een incheck- en uitcheckdatum om de beschikbaarheid te zien.
september 2025
oktober 2025
november 2025
december 2025
Beoordelingen
Mooi park. Ruim en schoon appartement
Prettig onderkomen
Ons uitgelichte aanbod
Caracara L3 Relax & Dive Resort Bonaire Village
Kaya Sirena, 0000BQ Kralendijk, Caribbean NetherlandsErvaar het toppunt van luxe in ons charmante appartement voor twee personen, gelegen in een resort met een gemeenschappelijk zwembad en betoverende tropische tuinen. Met een royale bruikbare oppervlakte van ongeveer 62m2 is onze accommodatie doordacht ontworpen om een comfortabel en heerlijk verblijf te garanderen.
Prikichi Deluxe Relax & Dive Resort Bonaire Village
14 Kaya Sirena, Kralendijk, Caribbean NetherlandsDeluxe, onlangs gerenoveerd, penthouse appartement voor 4 personen in het Bonaire Village Resort.
24 Casa Lora by Bonaire Paradise
24 Makambaplein, Kralendijk, Caribbean NetherlandsPrachtige vrijstaande villa van 260m2, compleet met een luxe appartement op de bovenverdieping. Ideaal voor een groep van 8 personen, deze villa is gelegen op een weelderige 580m2 tropische tuin en beschikt over meerdere 220V stopcontacten, evenals een ruim overdekt terras met buitenmeubilair. Parkeren is mogelijk op het terrein.

Caracara I3 Relax & Dive Resort Bonaire Village
14 Kaya Sirena, Kralendijk, Caribbean NetherlandsGeniet van een luxueus verblijf in ons prachtige appartement voor 2 personen, gelegen in een resort met een gemeenschappelijk zwembad en tropische tuin. Onze accommodatie biedt alles wat u nodig heeft voor een comfortabel verblijf, met een bruikbare oppervlakte van ongeveer 62m2.